10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1259 - Unione Sportiva Primiero A.S.D. 1 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmMarco OrlerOK OK
Start10:30:0065 0:00
1,7km10:42:0518 12:05 1:17 12:05
Prewarning10:53:1513 23:15 1:24 23:15
Finish10:56:0610 26:06 1:42 26:06
Sträcka 2:1 - 3.3 kmLorenzo BrunetOK OK
Start10:56:0610 26:06 1:42
2km11:13:18 43:18 4:23 17:12
Prewarning11:28:20 58:20 8:55 32:14
Finish11:31:04 61:04 9:13 34:58
Sträcka 2:2 - 3.3 kmDavide De BonaOK OK
Start10:56:0610 26:06 1:42
2km11:10:268 40:26 1:31 14:20
Prewarning11:22:3710 52:37 3:12 26:31
Finish11:25:3712 55:37 3:46 29:31
Sträcka 3:1 - 2.1 kmNicole RizOK OK
Start11:25:3712 55:37 3:46
1,5km11:36:0712 66:07 3:07 10:30
Prewarning11:45:3912 75:39 5:58 20:02
Finish11:48:0413 78:04 6:11 22:27
Sträcka 3:2 - 2.1 kmvacant OK PREL
Start11:25:3712 55:37 3:46
1,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 2.8 kmRachele GaioOK OK
Start11:48:0412 78:04 6:11
1,6km12:08:5972 98:59 19:15 20:55
Prewarning12:22:3967 112:39 21:21 34:35
Finish12:25:4967 115:49 22:00 37:45
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer