10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA
DAM
UNGDOM
Passertider
10MILA
Sträcka 1
2,7km - 5,3km - 8,7km - 10,1km - Prewarning
Sträcka 2
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,7km - Prewarning
Sträcka 3
2,5km - 4,2km - Prewarning
Sträcka 4
2,2km - 8,5km - 12,5km - 15km - Prewarning
Sträcka 5
3,1km - 4,8km - 7,7km - Prewarning
Sträcka 6
3,1km - 4,8km - 6,8km - Prewarning
Sträcka 7
2,9km - 5,3km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 6,1km - 8,3km - 10,2km - Prewarning
Sträcka 9
3,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,8km - 5,7km - 8,2km - 10,5km - 12,3km - Prewarning
 
DAM
Sträcka 1
3km - 4,1km - 6,1km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 4,9km - Prewarning
Sträcka 3
1,8km - 5km - 7,3km - Prewarning
Sträcka 4
1,8km - Prewarning
Sträcka 5
1,7km - 3,3km - 4,4km - 6,8km - Prewarning
 
UNGDOM
Sträcka 1
2,2km - 3,7km - Prewarning
Sträcka 2
2,2km - 3,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,3km - Prewarning
Sträcka 4
2,2km - 3,6km - Prewarning
 
1226 - Czech West O-team 3 (UNGDOM) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 4.7 kmSimon StehlikOK OK
Start10:15:00151 0:00
2,2km10:30:2470 15:24 2:35 15:24
3,7km10:39:4957 24:49 2:58 24:49
Prewarning10:42:5246 27:52 3:07 27:52
Finish10:45:2048 30:20 3:09 30:20
Sträcka 2:1 - 4.5 kmOndrej KurzOK OK
Start10:45:2048 30:20 3:09
2,2km11:01:1950 46:19 5:43 15:59
3,5km11:11:5350 56:53 7:41 26:33
Prewarning11:15:4047 60:40 8:12 30:20
Finish11:18:2849 63:28 8:33 33:08
Sträcka 2:2 - 4.5 kmvacant OK PREL
Start10:45:2048 30:20 3:09
2,2km 
3,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 3:1 - 3.1 kmKaterina SauliOK OK
Start11:18:2850 63:28 8:33
2,3km11:36:2649 81:26 9:20 17:58
Prewarning11:41:1247 86:12 10:35 22:44
Finish11:44:1747 89:17 11:06 25:49
Sträcka 3:2 - 3.1 kmvacant OK PREL
Start11:18:2849 63:28 8:33
2,3km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 4.4 kmIva NadenickovaOK OK
Start11:44:1748 89:17 11:06
2,2km12:05:0966 110:09 17:01 20:52
3,6km12:18:5468 123:54 19:56 34:37
Prewarning12:23:3669 128:36 21:08 39:19
Finish12:26:5069 131:50 21:38 42:33
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer