10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1190 - TSM Ještědské oblasti 2 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmJana PekařováOK OK
Start10:30:00139 0:00
1,7km10:44:49129 14:49 4:01 14:49
Prewarning10:59:11145 29:11 7:20 29:11
Finish11:02:12142 32:12 7:48 32:12
Sträcka 2:1 - 3.3 kmJonáš MellanOK OK
Start11:02:12138 32:12 7:48
2km11:15:3780 45:37 6:42 13:25
Prewarning11:27:3856 57:38 8:13 25:26
Finish11:30:2249 60:22 8:31 28:10
Sträcka 2:2 - 3.3 kmVít ŠtefanOK OK
Start11:02:12138 32:12 7:48
2km11:16:33 46:33 7:38 14:21
Prewarning11:30:50 60:50 11:25 28:38
Finish11:34:00 64:00 12:09 31:48
Sträcka 3:1 - 2.1 kmMinna TuressonOK OK
Start11:30:2249 60:22 8:31
1,5km11:43:1465 73:14 10:14 12:52
Prewarning11:57:4798 87:47 18:06 27:25
Finish12:00:19100 90:19 18:26 29:57
Sträcka 3:2 - 2.1 kmvacant OK PREL
Start11:30:2249 60:22 8:31
1,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 2.8 kmLukáš LinkOK OK
Start12:00:1999 90:19 18:26
1,6km12:08:4569 98:45 19:01 8:26
Prewarning12:23:1772 113:17 21:59 22:58
Finish12:25:3764 115:37 21:48 25:18
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer