10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1171 - OK Lokomotiva Pardubice 2 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmTereza FejfarovaOK OK
Start10:30:0091 0:00
1,7km10:44:38119 14:38 3:50 14:38
Prewarning10:58:09124 28:09 6:18 28:09
Finish11:01:25124 31:25 7:01 31:25
Sträcka 2:1 - 3.3 kmHubert WanekOK OK
Start11:01:25120 31:25 7:01
2km11:15:2975 45:29 6:34 14:04
Prewarning11:26:1735 56:17 6:52 24:52
Finish11:28:5232 58:52 7:01 27:27
Sträcka 2:2 - 3.3 kmvacant OK PREL
Start11:01:25120 31:25 7:01
2km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 3:1 - 2.1 kmTereza KinstovaOK OK
Start11:28:5232 58:52 7:01
1,5km11:38:4318 68:43 5:43 9:51
Prewarning11:48:37 78:37 8:56 19:45
Finish11:51:03 81:03 9:10 22:11
Sträcka 3:2 - 2.1 kmKaterina KoberovaOK OK
Start11:28:5232 58:52 7:01
1,5km11:38:53 68:53 5:53 10:01
Prewarning11:48:3633 78:36 8:55 19:44
Finish11:50:5831 80:58 9:05 22:06
Sträcka 4:1 - 2.8 kmOndrej PipekOK OK
Start11:50:5830 80:58 9:05
1,6km11:59:3818 89:38 9:54 8:40
Prewarning12:11:4919 101:49 10:31 20:51
Finish12:14:1918 104:19 10:30 23:21
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer