10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1132 - TSM Ještědské oblasti 1 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmMagdaléna RýdlováOK OK
Start10:30:00138 0:00
1,7km10:46:00196 16:00 5:12 16:00
Prewarning11:01:01195 31:01 9:10 31:01
Finish11:06:32224 36:32 12:08 36:32
Sträcka 2:1 - 3.3 kmKryštof HájekOK OK
Start11:06:32219 36:32 12:08
2km11:17:19101 47:19 8:24 10:47
Prewarning11:29:1074 59:10 9:45 22:38
Finish11:31:41 61:41 9:50 25:09
Sträcka 2:2 - 3.3 kmPetr SynekOK OK
Start11:06:32219 36:32 12:08
2km11:17:21 47:21 8:26 10:49
Prewarning11:29:11 59:11 9:46 22:39
Finish11:31:3570 61:35 9:44 25:03
Sträcka 3:1 - 2.1 kmTereza ChrástováOK OK
Start11:31:3570 61:35 9:44
1,5km11:40:4741 70:47 7:47 9:12
Prewarning11:48:5835 78:58 9:17 17:23
Finish11:51:0932 81:09 9:16 19:34
Sträcka 3:2 - 2.1 kmvacant OK PREL
Start11:31:3570 61:35 9:44
1,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 2.8 kmMatyáš ŠtreglOK OK
Start11:51:0931 81:09 9:16
1,6km11:59:4120 89:41 9:57 8:32
Prewarning12:11:3417 101:34 10:16 20:25
Finish12:14:1113 104:11 10:22 23:02
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer