10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1063 - Freidig 3 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmKristoffer Strømdal WikOK OK
Start10:30:00213 0:00
1,7km10:42:4744 12:47 1:59 12:47
Prewarning10:54:3338 24:33 2:42 24:33
Finish10:57:1035 27:10 2:46 27:10
Sträcka 2:1 - 3.3 kmSilje NissenOK OK
Start10:57:1034 27:10 2:46
2km11:16:5494 46:54 7:59 19:44
Prewarning11:35:39131 65:39 16:14 38:29
Finish11:38:38131 68:38 16:47 41:28
Sträcka 2:2 - 3.3 kmAnna ChristensenOK OK
Start10:57:1034 27:10 2:46
2km11:16:58 46:58 8:03 19:48
Prewarning11:35:43 65:43 16:18 38:33
Finish11:38:43 68:43 16:52 41:33
Sträcka 3:1 - 2.1 kmTora KittilsenOK OK
Start11:38:38131 68:38 16:47
1,5km11:50:35123 80:35 17:35 11:57
Prewarning12:00:08111 90:08 20:27 21:30
Finish12:03:01118 93:01 21:08 24:23
Sträcka 3:2 - 2.1 kmvacant OK PREL
Start11:38:38131 68:38 16:47
1,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 2.8 kmAugust MaskeOK OK
Start12:03:01117 93:01 21:08
1,6km12:11:1191 101:11 21:27 8:10
Prewarning12:27:0790 117:07 25:49 24:06
Finish12:29:3988 119:39 25:50 26:38
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer