10MILA Resultattjänst
Sök lag
Startlista
Topplista
10MILA-KAVLEN
DAMKAVLEN
UNGDOMSKAVLEN
Passertider
10MILA-KAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 5,1km - 8,3km - 9,9km - Prewarning
Sträcka 2
2,8km - 5,4km - 7,8km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 3
2,8km - 4,2km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,4km - 9,5km - 13km - Prewarning
Sträcka 5
3,3km - 5,8km - Prewarning
Sträcka 6
3,3km - 5,9km - Prewarning
Sträcka 7
2,7km - 6,2km - 7,9km - Prewarning
Sträcka 8
2,8km - 5,8km - 8,9km - Prewarning
Sträcka 9
3,1km - 5,2km - 7,4km - Prewarning
Sträcka 10
2,9km - 5,8km - 8,9km - 11,5km - 12,9km
 
DAMKAVLEN
Sträcka 1
2,5km - 4km - Prewarning
Sträcka 2
2,1km - 3,6km - 5,2km - Prewarning
Sträcka 3
2,4km - 4,9km - 7,6km - 9,5km - Prewarning
Sträcka 4
2,4km - 4,8km - 6,4km - Prewarning
Sträcka 5
2,5km - 4,3km - 6km - 7,5km
 
UNGDOMSKAVLEN
Sträcka 1
1,7km - Prewarning
Sträcka 2
2km - Prewarning
Sträcka 3
1,5km - Prewarning
Sträcka 4
1,6km - Prewarning
 
1024 - Czech West O-team 1 (UNGDOMSKAVLEN) [Övervaka]
KlockanTotalplaceringTotaltidTid efterSträcktid
Sträcka 1:1 - 3.3 kmKamila RichtrovaOK OK
Start10:30:00119 0:00
1,7km10:45:08150 15:08 4:20 15:08
Prewarning10:59:48159 29:48 7:57 29:48
Finish11:02:55160 32:55 8:31 32:55
Sträcka 2:1 - 3.3 kmSimon MayerOK OK
Start11:02:55156 32:55 8:31
2km11:15:3478 45:34 6:39 12:39
Prewarning11:26:1836 56:18 6:53 23:23
Finish11:28:5633 58:56 7:05 26:01
Sträcka 2:2 - 3.3 kmFilip SauliOK OK
Start11:02:55156 32:55 8:31
2km11:16:30 46:30 7:35 13:35
Prewarning11:27:26 57:26 8:01 24:31
Finish11:30:17 60:17 8:26 27:22
Sträcka 3:1 - 2.1 kmKaterina CernaOK OK
Start11:28:5633 58:56 7:05
1,5km11:41:0142 71:01 8:01 12:05
Prewarning11:49:0637 79:06 9:25 20:10
Finish11:51:3236 81:32 9:39 22:36
Sträcka 3:2 - 2.1 kmvacant OK PREL
Start11:28:5633 58:56 7:05
1,5km 
Prewarning 
Finish 
Sträcka 4:1 - 2.8 kmLukas RichtrOK OK
Start11:51:3235 81:32 9:39
1,6km12:05:1954 95:19 15:35 13:47
Prewarning12:16:2834 106:28 15:10 24:56
Finish12:19:0132 109:01 15:12 27:29
Språk
Övervakade lag
Töm övervakade lag
Sponsorer